21 września w ramach Vision Voyage Maroko odbyła się akcja „Śniadanie z Prezesem”. Uczestnicy akcji mieli możliwość skorzystania z niepowtarzalnej okazji, aby spędzić czas w nieformalnej atmosferze wraz z Prezesem Międzynarodowej Firmy Vision International People Group - Dmitrijem Buriak.

Gazeta „President” patrz pobierz

Nowa, ekskluzywna herbatka BREAKFAST WITH THE PRESIDENT została zaprezentowana przybyłym gościom.LEGENDA ULUNG

Słowo „Ulung” w tłumaczeniu z języka chińskiego oznacza „ciemny smok”. Smoki w mitologii wschodniej są istotami mądrymi, dumnymi i sprawiedliwymi, związku z czym nazwa herbaty jest określeniem nobilitującym.

Historia herbaty ulung jest wielowiekowa. Ten właśnie rodzaj herbaty był wykorzystywany podczas ceremonii Gong Fu Cha, czyli chińskiej ceremonii parzenia herbaty.

Jak każdy ceniony napój, również ulung ma swoją legendę, mówiącą o tym, że pochodzenie tej herbaty jest związane z pewnym człowiekiem o imieniu Sulung, który odkrył opuszczoną świątynię.

Człowiek ten bardzo się zmartwił stanem świątyni i zaczął o nią dbać. W centrum świątyni znajdowała się stara i zniszczona rzeźba bogini miłosierdzia Guanyin.

W nagrodę za trud i starania Sulunga bogini objawiła mu się we śnie, pokazała krzew herbaciany i wyjaśniła, jak należy parzyć herbatę.
HERBATKA BREAKFAST WITH THE PRESIDENT

  • specjalna technologia produkcji;
  • ekskluzywne, nowoczesne opakowanie: jedwabne piramidki, hermetyczny woreczek, blaszana puszka dla zachowania wszystkich korzystnych i smakowych właściwości herbatki;
  •  wyjątkowa receptura herbatki, ręcznie zbierane składniki (klasa premium);
Skład: liście chińskiej herbaty oolong, liście mięty pieprzowej, skórka pomarańczy, kawałki cynamonowca cejlońskiego, kwiaty nagietka lekarskiego, płatki krokosza barwierskiego, olejek z mięty pieprzowej, kawałki wanilii płaskolistnej, aromat waniliowy, aromat cynamonowy.Ekskluzywny prezent dla uczestników Vision Voyage 2014 – perfumy „Maroc №14”.
Fotorelacja z akcji „Śniadanie z Prezesem” w Maroku.

Strony: 1 2 Następna

19 września w Maroku odbyło się bezprecedensowe wydarzenie -”Śniadanie z Prezesem”. Po raz pierwszy, w historii międzynarodowych firm, miało miejsce wydarzenie zakrojone na ogromną skalę, w którym jednocześnie udział wzięło 860 dystrybutorów. Prezes Vision International People Group Dmitrij Buriak spotkał się osobiście z najważniejszymi współpracownikami oraz Liderami Firmy, opowiedział o strategii i planach na przyszłość. To, czego nie udało się zorganizować innym znanym światowym korporacjom, udało się zrobić Firmie Vision!

Prezes zwrócił się do dystrybutorów Firmy z przesłaniem i poinformował o nowym, rewolucyjnym produkcie, który został opracowany przez Laboratorium DEM4 - unikalny, kompleksowy program Bio-In. Program został opracowany we współpracy ze światowej sławy naukowcami, który może całkowicie zmienić styl życia i umożliwić zarządzanie jakością życia!

Wydarzenie nie ograniczyło się tylko do tego spotkania i miało swoją kontynuację. 21 września akcja „Śniadanie z Prezesem” miała dosłownie światowy zasięg.

W wydarzeniu, jednocześnie, wzięła udział ogromna liczba uczestników - ponad 3500 dystrybutorów z 15 krajów! W ramach akcji odbyła się prezentacja Firmy, jej filozofii i stylu życia Vision. Wszyscy uczestnicy wydarzenia w przedstawicielstwach Firmy i miejscach samodzielnej organizacji mieli możliwość obejrzeć materiały wideo z przebiegu „Śniadania z Prezesem”, 19 września w Maroku.

Do uczestników „Śniadania z Prezesem” zwrócili się z przesłaniami Liderzy poszczególnych krajów. 21 września, punktem kulminacyjnym tego wyjątkowego wydarzenia stało się przesłanie Prezesa Firmy Vision Dmitrija Buriak.

Firma Vision International People Group dokłada starań, aby jej działania wyróżniały się najwyższą jakością i poziomem realizacji! Najbardziej ekskluzywne, wyjątkowe informacje otrzymują czołowi dystrybutorzy Firmy, którzy biorą udział w wydarzeniach. Tylko uczestnicy „Śniadania z Prezesem” mieli możliwość jako pierwsi skosztować i napawać się bogactwem smaku i aromatu nowej herbatki „Breakfast with the President” oraz nabyć herbatkę w ekskluzywnym zestawie z kubkiem z logotypem wydarzenia. W „Śniadaniu z Prezesem” wzięli udział
dystrybutorzy, którzy zawarli kontrakty z serii GLD („Złoty kontrakt”) w ramach akcji Welcome to Vision. Nowi Dystrybutorzy z przyjemnością uczestniczyli w wydarzeniu „Śniadanie z Prezesem”, mieli możliwość przekonać się o wyjątkowym charakterze akcji, a tym samym o dostępności prezentowanych w czasie akcji, informacji.

Wszyscy uczestnicy akcji w Przedstawicielstwach Firmy w Rosji, krajach WNP i w Europie z gotowością wzięli udział w akcji charytatywnej, wsparciu twórczości wychowanków domów dziecka. Więcej informacji na temat Vision Voyage MAROKO znajdą Państwo w specjalnych wydaniu Vision Planet w listopadzie.