X

Skontaktuj się z nami

Proszę podać swoje dane kontaktowe. Skontaktujemy się w dogodnym dla Państwa czasie.


Twoje zapytanie zostało wysłane. Dziękujemy za zainteresowanie naszym produktem „CardioDrive ”.
Nasz Konsultant skontaktuje się z Państwem wkrótce.
OK

Bardzo zdrowe serce


KUP TERAZ

Wybierz kraj dostawy

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

DLACZEGO CARDIODRIVE?
Choroby układu krążenia są główną przyczyną śmierci ludzi na całym świecie.Składniki preparatu CardioDrive REGULUJĄ ciśnienie krwi , wspomagają krążenie żylne, korzystnie wpływają na utrzymanie prawidłowego poziomu cukru we krwi oraz wspomagają wątrobę.

Wolne rodniki to główna przyczyna starzenia się serca i naczyń krwionośnych.
Składniki preparatu CardioDrive wspomaga krążenie żylne (winogrona, głóg) oraz korzystnie wpływa na żyły (arjuna).

Najczęstszym czynnikiem ryzyka rozwoju chorób serca jest nieprawidłowe odżywianie się, zbyt mała aktywność fizyczna, palenie papierosów i nadużywanie alkoholu.Składniki preparatu CardioDrive wspomagają wątrobę (pieprz).
Tradycyjne leki na serce zwalczają poszczególne objawy.
stosowanie składników preparatu CardioDrive wspiera prawidłowe funkcjonowanie układu krążenia.
Suplementy diety ze składnikami dla zdrowego serca należy stosować codziennie.Zadaniem preparatu CardioDrive jest wczesna profilaktyka.
Serce pracuje 24 godziny na dobę, 365 dni w roku, wykonuje więcej uderzeń niż jakikolwiek znany mechanizm.Składniki CardioDrive regulują ciśnienie tętnicze (winogrona).
W wyniku stresu może dochodzić do niedrożności naczyń krwionośnych, podwyższenia ciśnienie krwi i tętna.Składniki CardioDrive oddziałują korzystnie na ośrodkowy układ nerwowy (pieprz, głóg).


Wspaniały produkt

CardioDrive zawiera maksymalną ilość oczyszczonych składników naturalnych. Do przygotowania tego superproduktu, który bardzo dobrze wpływa na zdrowie, wykorzystaliśmy składniki w dobrze przyswajalnej postaci, niezawierające konserwantów, glutenu i GMO.

KUP TERAZ

Wybierz kraj dostawy

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

PODÓWJNE DZIAŁANIE

Składniki dwóch różnych form zamknięte w dwóch kapsułkach posiadają wyjątkowo korzystne oddziaływanie na zdrowie serca. Jedna kapsułka zawiera substancje odżywcze w twardej formie. Zaś w drugiej kapsułce znajdują się płynne, rozpuszczalne substancje takie jak: witaminy, koenzym Q10, kwasy omega-3. Dwie formy wysoko stężonych substancji odżywczych są niezbędne do podtrzymania zdrowia układu sercowo-naczyniowego.
Ze względu na aktywne składniki (żeń-szeń, zielona herbata) dwie kapsułki (z twardą i płynną zawartością) należy przyjmować rano w trakcie posiłku lub po posiłku, popijając dużą ilością wody.Wszystkie składniki są rozpuszczalne w tłuszczach i wykazują właściwości antyoksydacyjne.

Składniki są źródłem nienasyconych kwasów tłuszczowych omega-3, witamin rozpuszczalnych w tłuszczach i koenzymu Q10.

Produkt zawiera szereg wielonienasyconych kwasów tłuszczowych pochodzenia zwierzęcego i roślinnego.

Niezbędne kwasy tłuszczowe omega-3 w postaci fosfolipidów, są lepiej wchłaniane przez organizm i mają właściwości antyoksydacyjne ze względu na obecność astaksantyny.

Każdy składnik potęguje działanie kolejnego, tworząc efekt synergii.

Wszystkie składniki rozpuszczają się w wodzie.

Wspierają układ krążenia poprzez działanie na zasadzie synergii.

Udowodniono naukowo, iż dane połączenie składników oddziałuje pozytywnie.

Wszystkie składniki są znane z działania antyoksydacyjnego i przeciwzapalnego.

Mają pozytywny wpływ na układ pokarmowy i poprawiają wchłanianie składników odżywczych.
Wszystkie składniki są rozpuszczalne w tłuszczach i wykazują właściwości antyoksydacyjne.

Składniki są źródłem nienasyconych kwasów tłuszczowych omega-3, witamin rozpuszczalnych w tłuszczach i koenzymu Q10.

Produkt zawiera szereg wielonienasyconych kwasów tłuszczowych pochodzenia zwierzęcego i roślinnego.

Niezbędne kwasy tłuszczowe omega-3 w postaci fosfolipidów.

Są lepiej wchłaniane przez organizm i mają właściwości antyoksydacyjne ze względu na obecność astaksantyny.Wszystkie składniki rozpuszczają się w wodzie.

Wspierają układ krążenia poprzez działanie na zasadzie synergii.

Udowodniono naukowo, iż dane połączenie składników oddziałuje pozytywnie.

Wszystkie składniki są znane z działania antyoksydacyjnego i przeciwzapalnego.

Mają pozytywny wpływ na układ pokarmowy i poprawiają wchłanianie składników odżywczych.

Tradycyjne leki na serce zwalczają poszczególne objawy,

natomiast stosowanie składników CardioDrive wspiera prawidłowe funkcjonowanie układu krążenia.

Aktywne składniki

Zielona herbata
Zielona herbata zawiera ogromną ilość substancji, które zapobiegają powstawaniu wolnych rodników w organizmie, chronią błony komórkowe przed uszkodzeniem, zmniejszają skurcze naczyń krwionośnych oraz obniżają ryzyko rozwoju choroby niedokrwiennej serca. Amatorzy zielonej herbaty w mniejszym stopniu są narażeni na choroby układu krążenia.
Ekstrakt czarnego pieprzu
Równie ważnym składnikiem preparatu jest ekstrakt z czarnego pieprzu. Zwiększa on dopływ krwi do jelit i aktywizuje wchłanianie substancji odżywczych, zwiększając w ten sposób ilość przyswajanych substancji, jak również poprawia ich biodostępność.
Głóg
Głóg jest skutecznym środkiem w leczeniu dolegliwości układu sercowo-naczyniowego oraz ośrodkowego układu nerwowego. Jest stosowany jako środek kardiotoniczny. Wykorzystuje się go również w przypadku zaburzeń funkcjonalnych i osłabienia pracy serca, zwłaszcza po przebytych chorobach, jak również w leczeniu angioneurozy, nadciśnienia, bezsenności i obrzęków pochodzenia sercowego. Głóg zmniejsza pobudliwość ośrodkowego układu nerwowego, poprawia krążenie krwi w naczyniach wieńcowych serca i naczyniach krwionośnych mózgu, zwalcza częstoskurcz i arytmię serca oraz łagodzi uczucie dyskomfortu w okolicy serca.
Żeń-szeń
Żeń-szeń jest adatogenem, który zwiększa odporność organizmu na stres psychiczny, fizyczny oraz środowiskowy. Liczne badania potwierdzają skuteczność żeń-szenia jako środka poprawiającegojakościowe wskaźniki pracy i funkcji poznawczych.
Kora arjuny
(Terminalia arjuna)
Regularne stosowanie kory arjuny stymuluje pracę serca i oddziałuje tonizująco. Poprawia przepływ krwi przez komory serca, co jest szczególnie pożądanym efektem w przypadku problemów z sercem i jego przewlekłej niewydolności. Od najdawniejszych czasów preparaty z arjuną stosowano przy różnego rodzaju dolegliwościach sercowych, w tym również w przypadku reumatyzmu, zapalenia mięśnia sercowego i zapalenia osierdzia. Arjuna poprawia również krążenie wieńcowe, zwiększa diurezę, wspomaga odkrztuszanie plwociny i ułatwia oddychanie.
Sproszkowane winogrona
Substancje zawarte w winogronach posiadają właściwości korzystnie oddziałujące na układ sercowo-naczyniowy. Regulują one ciśnienie krwi i wspomagają krążenie żylne. Resweratrol, który jest fitonutrientem winogron, jest badany pod kątem wpływu na ciśnienie krwi oraz ścianki naczyń krwionośnych.
Koenzym Q10
Koenzym Q10 jest szczególnie ważny dla funkcjonowania komórek. Jest to katalizator, który uruchamia produkcję energii. Od aktywności energetycznej zależy trwałość komórek, dzięki czemu koenzym Q10 przedłuża życie komórek. Jest niezastąpionym składnikiem prawidłowego funkcjonowania układu krążenia i wspomaga optymalną pracę serca.
Witamina D3
Naukowcy podkreślają, że zwiększenie zawartości witaminy D3 w codziennej diecie ma bardzo ważne znaczenie dla zdrowia. Witamina D3 jest szczególnie ważna dla osób otyłych, starszych i pracujących w nocy.
Olej z kryla
Olej z kryla zawiera niektóre kwasy omega-3 w postaci fosfolipidów. Naukowcy mają podstawy do twierdzenia, że kwasy tłuszczowe omega-3, związane z fosfolipidami morskimi, posiadają wyjątkowo cenne właściwości, ponieważ fosfolipidy zwiększają przyswajalność tych kwasów tłuszczowych i łączą się z astaksantyną – silnym przeciwutleniaczem, którego olej z kryla zawiera 50 razy więcej niż tłuszcz rybi. To zapobiega utlenieniu nietrwałych kwasów tłuszczowych omega-3, zanim trafią one do tkanki komórkowej. Fosfolipidy – to naturalne i nieodłączne części komórek, które są strukturalnymi składnikami błon powierzchni i wnętrza komórek. Kwas eikozapentaenowy i dokozaheksaenowy, zawarte w oleju z kryla, pomagają zmniejszyć czynniki ryzyka chorób serca, posiadają silne działanie przeciwzapalne oraz obniżają ryzyko wystąpienia zawału serca, udaru mózgu i arytmii serca u osób po zawale.
Olej lniany
Olej z siemienia lnianego zawiera podstawowe nienasycone kwasy tłuszczowe oraz wiele witamin, takich jak B1, B2, C, E i karoten – forma witaminy A. Dane naukowe potwierdzają, że osoby stosujące olej z siemienia lnianego mają prawidłowe ciśnienie krwi i są w mniejszym stopniu narażone na ryzyko zawału serca.

Najwyższa jakość


Naturalny i oczyszony

Wspaniały produkt zawiera maksymalną ilość oczyszczonych składników naturalnych.

Maksymalnie silny, o silnym działaniu

Jest to produkt niezwykle silnie działający i wysokoaktywny produkt o dużej wartości biologicznej.

Bez dodatków

Zawiera składniki w dobrze przyswajalnej postaci, niezawierające konserwantów, glutenu i GMO.

Przetestowany i sprawdzony

Dokładne badania właściwości produktu potwierdziły jego SUPERoddziaływanie i SUPERefektywność.

Wiodący producenci

W opracowanie produktu byli zaangażowani dwaj wiodący, europejscy Producenci.

HACCP, ISO & GMP

Wszystkie procesy produkcyjne są w pełni zgodne z międzynarodowymi standardami HACCP, ISO i GMP.O nas

Prof. Martin Middeke

Ludwig-Maximilians-Universität München

Preparat CardioDrive został opracowany przez Vision w Laboratorium DEM4 we współpracy z prof. Martinem Middeke – jednym z najwybitniejszych specjalistów w dziedzinie kardiologii w Europie.

Vision International People Group jest jedną z wiodących firm marketingu sieciowego, której działalność jest ukierunkowana na poprawę jakości życia. Wraz z naszym wyjątkowym Laboratorium DEM i najbardziej prestiżowymi międzynarodowymi firmami produkujemy szeroki asortyment produktów najwyższej jakości , otrzymywanych z naturalnych składników.

Laboratorium DEM4 z zaawansowanymi, nowoczesnymi technologiami i specjalistyczną wiedzą z dziedziny nauk przyrodniczych i medycyny ajurwedyjskiej oferuje produkt, którego działaniem jest wczesna profilaktyka.Loading...