VIP-Forum Moskwa-Ho Chi Minh

4-5

kwietnia

Moskwa

18-19

kwietnia

Ho Chi Minh

"Bez wątpienia to wydarzenie przejdzie do historii Firmy, jako początek nowej ery biznesu Vision. Podczas Seminarium na Litwie Gwardziści razem z Prezesem opracowali nową koncepcję biznesu, który zostanie szczegółowo przedstawiony na wydarzeniach w Moskwie i Ho Chi Minh. Na temat tego wydarzenia mówiliśmy już wiele i będziemy w dalszym ciągu o nim mówić, mogę jeszcze dodać od siebie, iż obecnie Prezes, Dział ds. Marketingu, Dział ds. Rozwoju - cała Firma jest zaangażowana w przygotowania do nowego startu. Wszyscy, którzy wezmą udział w VIP Forum natychmiast znajdą się o krok dalej w rozwoju swojego biznesu. Bilety na Forum zakończyły się już podczas drugiego dnia sprzedaży. Taka sytuacja, która miała miejsce teraz, zdarzyła się prawdopodobnie po raz pierwszy…”

Dyrektor ds. Rozwoju M.W. Buriak

W dniach 4-5 kwietnia w Moskwie oraz 18-19 kwietnia w Ho Chi Minh odbędzie się VIP-Forum – wydarzenie, które stanie się początkiem nowej historii Firmy Vision.

VIP-Forum będzie okazją do poznania nowej oferty biznesowej Firmy, która ułatwi młodym ludziom wejście do naszego biznesu i wypróbowanie swoich sił bez konieczności wnoszenia dużego wkładu początkowego, gdyż wielkość inwestycji odpowiada wysokości kieszonkowego.

Ambitni biznesmeni otrzymają natomiast poważną ofertę biznesową, która pozwoli im na zwrot poniesionych nakładów po zaproszeniu do swojej organizacji zaledwie trzech osób, a następnie – wielokrotne zwiększenie swoich dochodów.

Opowiemy o tym, że Liderzy posiadający gwiezdne kwalifikacje, którzy zrobili nieco więcej, niż wymagały od nich warunki kwalifikacji, będą mogli już w tym roku otrzymać samochód po wejściu do oferowanego przez Firmę programu „Program samochodowy – zmień sposób poruszania się!”.

Przedstawiciele Awangardy Firmy, czyli najbliższego otoczenia Prezesa, będą mogli skorzystać z unikalnego i jedynego w swoim rodzaju programu Luxury Bonus, który pokaże, jak bardzo Vision zmienia jakość życia swoich dystrybutorów!

Tylko firma o takiej historii i renomie na rynku, jak Vision, może sobie obecnie pozwolić na taką propozycję, która zapewni Ci przewagę konkurencyjną na rynku marketingu sieciowego w Rosji, Europie i Wietnamie!
Dwa dni VIP-Forum będą poświęcone prezentacji i szkoleniu w zakresie pracy z nową ofertą biznesową VISION.

Kwalifikacja na dwa dni wydarzenia - VIP i wyższej w styczniu lub w lutym lub w marcu 2015.


Sprzedaż programu Bio-In dla wszystkich uczestników VIP-Forum!


W ramach VIP-Forum Moskwa-Ho Chi Minh, które odbędzie się 4-5 kwietnia w Moskwie będzie odbywać się sprzedaż programu Bio-In.

Dla dystrybutorów Firmy swoje drzwi otworzy specjalny pawilon Bio-In, który zostanie rozstawiony w budynku „Planeta KWN”.

Każdy uczestnik wydarzenia będzie mógł zakupić niezbędną dla siebie ilość programów i zabrać je do domu.