SPEAKERZY

Paweł i Swietłana Dubrowowie
Główni Doradcy Prezesa
Naszym wspólnym celem jest to, aby nasze organizacje rozwijały się znacznie szybciej. Dlatego organizujemy różnego rodzaju wydarzenia. Nie organizujemy ich tylko po to, aby zdobyć informacje, lecz głównie po to, aby usłyszeć historie ludzi i uzyskać potwierdzenie tego, że każdy jest w stanie to zrobić, bo wszystkie te historie są prawdziwe.
Oleg i Ałła Andrijczuk
Główni Doradcy Prezesa
Najważniejszą rzeczą jest umiejętność sprzedawania pomysłu. Zdobycie umiejętność kreowania w umysłach słuchających nas ludzi obrazów pięknej przyszłości, która stanie się ich udziałem po dołączeniu do firmy Vision.Svetlana Efimova
Gwardzista Prezesa,
VIP 5S
W kwietniu spotkamy się na VIP-Forum, i, oczywiście, chcemy zabrać ze sobą Nowych Dystrybutorów. Ważne jest, aby w Firmie pojawili się młodzi ludzie, którzy wniosą energię, siłę, tak abyśmy mogli dalej się rozwijać tak szybko jak to tylko możliwe!
Aleksiej Kukuszkin
Przedstawiciel Klubu Milionerów Vision, Gwardzista Prezesa,
VIP 4S
Ludzie robią nie to, co trzeba, tylko to, co chcą. Dlatego w większości są biedni i chorzy. Należy więc pojechać na VIP- Forum Moskwa-Ho Chi Minh, bo bogaci przez cały czas się uczą, a biedni uważają, że i tak wszystko wiedzą.

Tamara Pshennikova
Gwardzista Prezesa,
VIP 3S
Wraz z programem Bio-In przyszedł do nas nowy, rewolucyjny kierunek w doskonaleniu jakości życia, którzy łączą w sobie probiotyki, prebiotyki, kobiotyki, przeciwutleniacze, witaminy i minerały. Jest to zupełnie nowa koncepcja, przedłużenie młodości i aktywnej długowieczności.
Michail Bizyaev
Gwardzista Prezesa,
VIP 3S
Bardzo ważne jest zwycięstwo nad samym sobą i swoimi lękami, pragnienie i pokonywanie przeszkód, wątpliwości i dążenie do spełnienia marzeń. Każdy z nas dokonuje wyboru, iść nie zważając na żadne okoliczności, przez ciernie do gwiazd lub wybrać prostą i łatwą drogę. Jesteśmy na dobrej drodze!