Bilety

Aby wziąć udział w wydarzeniu należy spełnić warunki kwalifikacji oraz kupić bilet od 12 kwietnia (włącznie) za pośrednictwem systemu GOS Rosji (dla Rosji i Białorusi), Kazachstanu (dla Kazachstanu, Kirgistanu i Turkmenistanu), Ukrainy (dla Ukrainy i Mołdawii), Europy (dla krajów Europy, Uzbekistanu, Armenii i Azerbejdżanu), a także w Firmie handlowej Moskwy i Sankt Petersburga (do 15 kwietnia).

Przy spełnieniu warunków wyższej kwalifikacji mają Państwo możliwość zająć miejsca w uprzywilejowanych sektorach.

Cena biletu – 4900 rubli.
Cena biletu w GOS Europy – 57,6 euro.


Bilety na VIP-Forum


Przy zakupie biletu za pośrednictwem systemu GOS należy kliknąć na specjalny przycisk „Złóż zamówienie” - "Złóż zamówienie na bilet VIP-Forum". Na jeden kontrakt można maksymalnie kupić dwa bilety.

Przy spełnieniu warunków wyższej kwalifikacji na wydarzenie mogą Państwo wymienić wcześniej zakupiony biletów bez dodatkowych dopłat. Aby to zrobić w kategorii "Złóż zamówienie", kliknij przycisk „Podnieść kategorię biletu na VIP-Forum".

Przy zamawianiu biletu będzie dostępna opcja wyboru sektora, rzędu i miejsca zgodnie ze spełnioną kwalifikacją. Po dokonaniu płatności za bilet otrzymają Państwo Pismo przesłane na wskazany przy rejestracji w sklepie internetowym adres mailowy, które będzie zawierać informacje na temat rzędu, miejsce i czasu rozpoczęcia wydarzenia oraz indywidualny kod QR.

Jeśli także podali Państwo numer telefonu, to zostanie przesłany link, po którego kliknięciu będzie możliwość obejrzenia w swojej przeglądarce biletu elektronicznego wraz z treścią oraz kodem QR.

Przy zakupie biletu w Firmie handlowej w Moskwie i Sankt Petersburgu otrzymają Państwo wydrukowany bilet elektroniczny. Mogą Państwo zamówić bilety za pomocą funkcji "Zamów w domu –odbierz w Firmie handlowej".

Zamówienie składa się tak samo jak w sklepie internetowym, płatności za bilet i jego odbioru dokonają Państwo w wybranej Firmie handlowej.

Przed rozpoczęciem wydarzenia będziemy sprawdzać, czy posiadają Państwo bilet przy pomocy nowoczesnych urządzeń mobilnych. W celu sprawdzenia biletu należy okazać kontrolerowi kod QR w swoim telefonie lub w formie wydrukowanego biletu.

Prosimy o wydrukowanie biletów lub zapisanie kodu QR na smartfonie.