Vision

7 Powodów, aby wziąć udział w Millenium 2016

Wielkie widowisko. Millenium w Soczi urzeknie Cię wielkim pokazem gwiazd, poczujesz atmosferę finału Mistrzostw Świata i zanurzysz się w niepowtarzalny nastrój wielkiego święta.

 

Know-How. To idealne miejsce, aby poznać najnowsze osiągnięcia biznesowe, innowacje i technologie. Biorąc udział w wydarzeniu dowiesz się jak korzystać z tych wszystkich innowacji w sferze swojego biznesu. 

 

Liderzy. Podczas Millenium-2016 będą odbywały się szkolenia biznesowe prowadzone przez TOP Liderów Firmy, którzy podzielą się sekretem sukcesu w marketingu sieciowego i dadzą praktyczne porady, jak poprawić swoje umiejętności i odnieść sukces. 

 
Kosmetyki. Podczas jubileuszowego Millenium Firmy odbędzie się debiut nowych kosmetyków VISION Skincare. Ta wyjątkowa linia kosmetyczna anti-age łączy w sobie rewolucyjne, naturalne składniki z najbardziej zaawansowanymi technologiami, zapobiegając tym samym przedwczesnemu starzeniu się skóry i odmładzając ją krok po kroku. 

 
Wirtualna rzeczywistość. Tysiące ludzi o podobnych poglądach spotkają się na niewiarygodnym pokazie wirtualnej rzeczywistości, aby pokazać i udowodnić, że nic nie jest dla nich niemożliwe. 

 

Akcja promocyjna Prezesa. 20. rocznica firmy VISION - 20 000 000 rubli w gotówce. 10 nagród o łącznej wartości 1 000 000 rubli i 19 nagród w wysokości 500 000 rubli. Ponadto podczas tego lata zostaną rozlosowane następujące nagrody: 5 nagród w wysokości 100 000 rubli każda i 330 nagród w postaci rewolucyjnych kosmetyków. 

 
Soczi. To bardzo piękne miasto, które położone jest na wybrzeżu Morza Czarnego, w pobliżu granicy Rosji oraz Gruzji. Jest to największy w Rosji kurort i stolica pamiętnych Igrzysk Olimpijskich w 2014 roku, miasto zwycięstw i zwycięzców. 

 


Im wcześniej kupisz bilety do Soczi, tym wcześniej staniesz się szczęśliwym uczestnikiem przełomowego wydarzenia Firmy i loterii pieniężnej!

Najlepsze połączenie biznesu i przyjemności.
Nie goń swoich marzeń, realizuje je!
Wygraj 20 000 000 rubli lub jedną z 414 nagród!