MOJA MAMA JEST DYSTRYBUTOREM

Wydarzenie o charakterze prezentacyjnym „Moja mam jest dystrybutorem” odbyło się pomyślnie!
Ponad 2000 osób wzięło udział w wydarzeniu, które miało miejsce w dniu 7 marca w Przedstawicielstwach Firmy Vision i miejscach samodzielnej organizacji.
2015 rok w Firmie Vision został ogłoszony Rokiem dzieciństwa i biznesu. Wydarzenie „Moja mama jest dystrybutorem!” stało się jeszcze jednym świadectwem tego, że biznes Firmy jest zorientowany na rodzinę i ciągłość pokoleń. Stabilność biznesu, ciągłość pokoleń – wszystkie te składowe łączą słowa zrozumiałe w każdym języku: Rodzina, Firma, Vision.
W Przedstawicielstwach Firmy panowała tego dnia ciepła i radosna atmosfera. Dystrybutorzy i zaproszeni goście obdarowywali się uśmiechami i dobrym humorem, wymieniali się swoimi doświadczeniami oraz wrażeniami na temat programu Bio-In. Goście, którzy przybyli na wydarzenie otrzymali wiele przydatnych informacji o produktach, unikalnym Laboratorium DEM4 i jego pracownikach, zaletach Firmy Vision i działalności charytatywnej Fundacji MISSIA. W ramach wydarzenia „Moja mam jest dystrybutorem” uczestnikom akcji „Ciepły listopad” zastały rozdane bransoletki z logotypem Fundacji charytatywnej MISSIA
Każdy, kto w marcu zdecyduje się dołączyć do Firmy Vision będzie miał szansę w pełni wykorzystać nowe możliwości, oferowane przez Firmę, przede wszystkim wziąć udział w największym wydarzeniu roku - Millenium, które odbędzie się 10-11 października 2015 r. w Da Nang, Wietnam.
To było prawdziwe święto z prezentami i niespodziankami od Firmy! Dziękujemy wszystkim dystrybutorom, którzy aktywnie uczestniczyli w organizacji tak ważnego wydarzenia!


Album code is not specified.