• 5
Wydarzenia
Strona główna Nowości Wydarzenia Seminarium dla Gwardzistów w kwalifikacji VIP 2S

VII Seminarium dla Gwardzistów “Avant-Garde Guardsmen Workshop” ON-LINE"W dniach 5-6 czerwca po raz kolejny zbiorę grupę Gwardzistów, najbardziej zmotywowanych i ambitnych dystrybutorów, którzy są bezkompromisowo nastawieni na odniesienie sukcesu. Sukcesu, opartego na najnowszych strategicznych opracowaniach rozwoju Firmy. Tym razem nasze spotkanie odbędzie się po raz pierwszy w zupełnie nowym formacie on-line skupiającym ludzi podobnie myślących niezależnie od odległości i granic.

Każdy uczestnik, który spełnił warunki kwalifikacji na to wydarzenie, a tym samym potwierdził swoje prawo jako pierwszy będzie mógł skorzystać ze wszelkich nowych możliwości oferowanych przez Firmę. Otrzyma bezpośredni dostęp do głównych informacji o naszym biznesie. Informacji, które pod warunkiem odpowiedniego wykorzystania mogą mieć przełożenie na pieniądze.

Jednym z głównych zadań tego czerwcowego Seminarium będzie intensywne rozpracowanie nowych, strategicznych inicjatyw Firmy, takich jak: Business Park, Program samochodowy, Luxury bonus, Starmaker bonus. Seminarium dla Gwardzistów to nie tylko przyswojenie znanych już informacji, ale wspólna burza mózgów, której wyniki wkrótce będą miały wpływ na decyzje strategiczne, a następnie w namacalną przyszłość naszej Firmy.

Przedmiotem zainteresowania Gwardzistów podczas czerwcowego Seminarium będzie również główne wydarzenie 2015 - nadchodzi Millennium! Podczas naszego spotkania uchylę rąbka tajemnicy na temat niespodzianek, które czekają na delegatów uroczystości w Wietnamie, aby rosnąca w siłę fala promocji zyskała dodatkowy impuls. Od razu po zakończeniu Seminarium dla Gwardzistów jego uczestnicy będą dysponować cenną i tak oczekiwaną informacją, którą będą mogli podzielić się ze swoimi dystrybutorami.

Jestem pewien, że nie ma niczego bardziej fascynującego i bardziej prestiżowego niż zostać uczestnikiem tej ekscytujące i wydajnej pracy. Czekam więc na spotkanie z tymi, którzy już potwierdzili swój tytuł Gwardzisty, jak również na tych, którzy wciąż mają szansę spełnić warunki kwalifikacji i dołączyć do elitarnej grupy Vision.

Być Gwardzistą znaczy działać i zwyciężać!"

Prezes Vision International People Group
Dmitrij Buriak
 

Album code is not specified.Avant-Garde ONLINE
Avant-Garde ONLINE (Promo)