• 5
Wydarzenia
Strona główna Nowości Wydarzenia Breakfast with the President

Breakfast with the President24 PAŹDZIERNIKA 2015 ROKU ODBĘDZIE SIĘ OGROMNE
PRZEDSIĘWZIĘCIE BREAKFAST WITH THE PRESIDENT W FORMACIE ONLINE

Taki format pozwoli zgromadzić międzynarodowe audytorium VISION w jednej przestrzeni oraz zapewni dostęp do systemu szkoleń Firmy dla wszystkich chętnych z dowolnego zakątka świata.

Ekskluzywne informacje o najważniejszych sprawach i głównych zapowiedziach Millenium 2015 przedstawią uczestnicy Millenium 2015 oraz top liderzy, zwycięzcy akcji promocyjnej „Mercedes od Prezesa” i pierwsi zdobywcy „Luxury Bonus” od VISION.

Uczestnicy wydarzenia „Breakfast with the President” otrzymają również najświeższe informacje o aktualnych akcjach promocyjnych bezpośrednio od Prezesa.

Dowiedzą się, w jakich wydarzeniach Firmy należy w najbliższym czasie uczestniczyć, aby zbudować efektywny biznes z VISION.

Warunki uczestnictwa w wydarzeniu – aktywność we wrześniu lub październiku do 17 października włącznie. Dla Nowych Dystrybutorów – aktywność w październiku do 23 października włącznie.

Uwaga! Uczestnicy wydarzenia jako pierwsi otrzymają szczegółowe informacje na temat nowych produktów.

Breakfast with the President - ma charakter szkolenia online dla aktywnych dystrybutorów Vision, którego celem jest przekazanie niezbędnych informacji, narzędzi i motywacji do pracy!