• 5
Wydarzenia
Strona główna Nowości Wydarzenia Otwarty trening VIP Master Lam Hoang Phong

Otwarty trening VIP Master Lam Hoang Phong i TOP Liderów Wietnamu

patrz ulotka

Do wiadomości wszystkich osób, które dążą do szybkiego zysku i oszołamiającego sukcesu!

Bezprecedensowa szansa w historii Firmy dla wszystkich!

Tylko 5 czerwca, razem ze swoim zespołem osób o podobnych poglądach, masz szansę zostać uczestnikiem wyjątkowego treningu TOP Lidera Firmy, Głównego Doradcy Prezesa, człowieka, który był od początku rozwoju biznesu w Wietnamie. To Lider, który odniósł oszołamiającą karierę w Firmie, zbudował organizację, która liczy dziesiątki tysięcy ludzi. Człowiek, który jak nikt inny, wie wszystko na temat tego, jak zbudować biznes od zera i zarobić dużo pieniędzy.

Poznaj TOP Lidera Firmy Vision w kwalifikacji VIP Master, Przedstawiciela Klubu Dolarowych Milionerów Vision, Gwardzistę Prezesa, Kawalera Orderu Gwardii Prezesa III stopnia, sponsora wielotysięcznej organizacji w Wietnamie - Lam Hoang Phong i TOP Liderów Firmy Vision w Wietnamie!

Otwarty trening VIP Master Lam Hoang Phong i TOP Liderów Wietnamu będzie transmitowany przez sieci społecznościowe. Firma zapewni tłumaczenie treningu na lokalne języki.

Zaproś do uczestnictwa w treningu potencjalnych partnerów, znajomych, swój zespół i wszystkie osoby, które pragną zmienić swoje życie, odnieść sukces i uznanie!

Dołącz do Gwardii Prezesa, wykorzystaj swoją szansę i znajdź się w otoczeniu TOP Liderów Firmy!

W celu uzyskania szczegółowych informacji o treningu prosimy o kontakt z Infolinią Vision, regionalnymi przedstawicielami Działu DRD.