• 5
Wydarzenia

Centrum OrgaNice4 października w Niżnym Nowogrodzie odbyło się otwarcie wyjątkowego Centrum OrgaNice!

W ceremonii Otwarcia udział wzięli: Prezes Firmy DMITRIJ BURIAK, Dyrektor ds. Rozwoju MARGARITA BURIAK, Dyrektor ds. Marketingu LIDIA BURIAK, a także Główni Doradcy Prezesa – PAWEŁ i SWIETŁANA DUBROWOWIE.
Centrum OrgaNice — to platforma nowego formatu, biuro, które stanie się wizytówką, symbolem sukcesu i nieprzerwanego rozwoju Vision Group. Oferujemy Państwu nowe standardy pracy, które pozwolą na dalszy rozwój biznesu, na osiąganie jeszcze lepszych wyników i wspinanie się po drabinie kariery w oparciu o Plan Kariery Vision.
Centrum OrgaNice
znajduje się w ścisłym centrum Niżnego Nowgorodu, przy jednej z najbardziej ruchliwych ulic. Biuro jest urządzone w stylu OrgaNice i wyposażone w najnowsze technologie. Data Otwarcia Centrum - 4 października 2014 r. - bez wątpienia przejdzie do historii Vision.

 

Album code is not specified.

Dokładnie o godz. 14.00 rozpoczęła się uroczysta ceremonia otwarcia Centrum OrgaNice, w której wzięło udział kilkaset osób z różnych krańców kraju i nie tylko. Goście przybyli z Moskwy (wagon dla Liderów w pociągu Sapsan), z Włodzimierza, Kirowa, Dalekiego Wschodu, a nawet z Hiszpanii. Uroczystość rozpoczęła się od wystąpień dystrybutorów z Niżnego Nowogrodu, Gwardzistów Prezesa w kwalifikacji VIP 3S Natalii i Siergieja Tupitsynów. Liderzy opowiedzieli zgromadzonym o tym, jak rozpoczął się biznes Vision w Niżnym Nowogrodzie, wspomnieli w jak ciężkich warunkach zdarzało się pracować, z dumą przyznali, iż są zaszczyceni faktem, że pierwsze wyjątkowe Centrum OrgaNice otwarto właśnie w Niżnym Nowogrodzie, i że są niezmiernie wdzięczni za to Prezesowi i jego rodzinie. Następnie głos zabrali Główny Doradcy Prezesa Swietłana i Paweł Dubrowowie. W swej przemowie złożyli gratulacje dystrybutorom z Niżnego Nowogrodu i wyrazili przekonanie, iż biznes obierze nowy wymiar i jeszcze prężniej będzie się rozwijał.

Na szczególną uwagę zasługuje wystąpienie Prezesa Firmy Dmitrija Buriaka. Prezes w swej przemowie odniósł się do perspektyw rozwoju Vision dzięki realizacji nowych i kompleksowych programów, co spotkało się z prawdziwą burzą oklasków. Następnie Prezes, Pierwsza Dama i Lidia Buriak przecięli zieloną wstęgę, oficjalnie otwierając Centrum OrgaNice.

Program wydarzenia był kontynuowany w sali konferencyjnej Centrum. Wystąpili między innymi Liderzy Firmy: Natalia Basov i Zinaida Kiseleva, moskiewscy Sponsorzy organizacji dystrybutorów z Niżnego Nowogrodu; Gwardzista VIP 3S z Niżnego Nowogrodu - Sergey Zarudaev; Top Liderzy Liubov Garifullina i Tamara Pshennikova. Każdy z nich podzielił się z publicznością swoimi emocjami i wrażeniami z tego wydarzenia, podziękował Prezesowi i życzył powodzenia Liderom z Niżnego Nowogrodu.

Jednym z najważniejszych punktów programu było wystąpienie Margarity Buriak, która opowiedziała o działalności Fundacji MISSIA w Niżnym Nowogrodzie, przedstawiła nauczyciela i wychowanków domów dziecka. Margarita Buriak wręczyła dzieciom witaminowo-mineralne zestawy Vision zebrane podczas akcji przekazania 1 flakonu Junior Neo z każdego zakupionego zestawu SuperPack. Nauczyciel wraz z wychowankami serdecznie podziękowali Fundacji i Firmie za wsparcie, a Margaricie Buriak podarowali papierowe drzewo w stylu OrgaNice, własnoręcznie wykonane przez dzieci.

W dalszej części ponownie głos zabrał Prezes i zaprezentował Gwardzistom jeszcze jedno najnowsze dzieło Firmy - narzędzie diagnostyczne służące do określenia wieku biologicznego. Prezentację narzędzia przeprowadził Dyrektor ds. badań i rozwoju Laboratorium DEM4 Elmantas Pochevichyus. Każdy uczestnik wydarzenia miał niepowtarzalną szansę, aby przejść test i od razu uzyskać wyniki.

Następnie miał miejsce wielki bankiet, w którym wzięli udział przybyli goście. Zwieńczeniem wieczoru stał się tort OrgaNice. Już 5 października były złożone pierwsze zamówienia z dostawą do Centrum OrgaNice w Niżnym Nowogrodzie.

Święto Vision nie zakończyło się otwarciem Centrum OrgaNice. Wieczorem tego samego dnia w sali konferencyjnej "Grand Hotel Oka-biznes", Swietlłana i Paweł Dubrowowie przeprowadzili szkolenie dla aktywnych dystrybutorów września. W szkoleniu udział wzięło ponad 250 osób. W ramach szkolenia wystąpili również uczestnicy Vision Voyage w Maroku, którzy podzielili się wraz z zebranymi swoimi emocjami i niezapomnianymi wrażeniami z tej wyjątkowej podróży.

Nieoczekiwaną i bardzo miłą niespodzianką było pojawienie się pod koniec szkolenia Prezesa wraz z rodziną. Margarita Buriak podarowała Swietłanie i Pawłowi Dubrowowym perfumy Maroc №14, zaś Prezes uroczyście wręczył Liderom Order Gwardii Prezesa III Stopnia o numerach №1 i № 3, wykonane na specjalne zamówienie w Mennicy w Sztokholmie ze srebra i emalii. Wiele zgromadzonych osób nie mogło powstrzymać emocji i napływających łez. Jeszcze więcej emocji wzbudziło osobiste wręczenie przez Prezesa pierwszych znaczków kwalifikacyjnych 2 nowym VIP-om. To wydarzenie po raz kolejny pokazało wszystkim, jak ważne jest to, aby zawsze osobiście uczestniczyć w wydarzeniach. Tylko w ten sposób można otrzymać ekskluzywne informacje prezentowane przez najważniejsze osoby w Firmie, moc emocji i wielkie pokłady motywacji na przyszłość!