• 5
Wydarzenia

Vision Summit 2017W dn. 19-20 sierpnia w Crocus City Hall odbyło się główne wydarzenie biznesowe roku - Vision Summit. Od wydarzeń tej skali zawsze oczekujemy najważniejszych wiadomości i ogłoszeń dotyczących rozwoju naszego biznesu, ale to wydarzenie stało się naprawdę historyczne dla Vision.

Vision Summit 2017
01.01.1970
Przemowa Prezesa Vision International People Group była nasycona informacjami o nowych, zaawansowanych technologicznie projektach odnoszących się do najnowocześniejszych trendów gospodarki światowej, które są dostępne dla dystrybutorów Vision już dziś. Te informacje wywołały niesamowity entuzjazm i wzmocniły nasze przekonanie, że wybór dokonany na korzyść Vision jest najbardziej odpowiednim wyborem, którego mogliśmy dokonać.

Dmitrij Buriak zaskoczył nas wiadomością o tym, że partnerstwo z firmą Cryptaur daje każdemu dystrybutorowi Vision unikalną możliwość zostania pełnoprawnym uczestnikiem nowego typu rynku i z łatwością można dołączyć do światowej społeczności kryptograficznej. Dystybutorzy Vision mogą uczestniczyć w Pre-ICO Cryptaur, zyskać ogromne korzyści przy przyłączeniu się i wykorzystywać wszystkie inne możliwości platformy, aby znacząco zwiększyć swoje obroty.

Z entuzjazmem została przyjęta wiadomość o tym, że dzięki porozumieniu z firmą Freedom International Group znacznie zwiększamy możliwości szybkiego i ukierunkowanego rozwoju. Synergia połączonych zasobów, technologii, narzędzi, wiedzy i doświadczenia znacząco pogłębia potencjał firmy, a tym samym każdego z jej dystrybutorów. Pierwszym potwierdzeniem tego jest nowe narzędzie biznesowe i szkolenia Sessia, w mistrzowski sposób przedstawione przez Prezesa Freedom International Group Nareka Sirakanyan.

W ciągu dwóch dni wydarzenia poziom energii utrzymywał się na bardzo wysokim poziomie, a energia pochodziła od uczestników projektów, które nabierają tempa, m.in. Maraton Młodzieży Vision, rajd samochodowy po Bajkale i VisionFit. Uczestnicy i prowadzący ostatni z wymienionych projekt po prostu porwali widownię swoim wspaniałym, tanecznym flash mobem, w którym nieoczekiwanie wziął udział sam Dmitrij Buriak!

Wydarzenie Vision Summit było bogate w prezenty, uznania i bonusy. Do programu samochodowego dołączyli nowi uczestnicy. Na scenie otrzymali loga Vision, które wkrótce przykleją na swoje nowe samochody. Ponad 200 liderów znalazło się na scenie, aby odebrać uznania za potwierdzenie wysokich kwalifikacji i osiągnięcie kolejnych szczebli kariery Vision. Na ich cześć otwarte zostały butelki szampana i zabrzmiały fanfary.

10 Liderów stało się właścicielami Summit Bonus w wysokości 5000 euro. 7 TOP- liderów otrzymało od firmy luksusową nagrodę w wysokości 50 000 euro - Luxury Bonus. Jak zawsze położenia geograficzne miejsc, z których pochodzą zwycięzcy były zaskakujące. Szczęśliwymi zwycięzcami zostali liderzy z: Rosji, Wietnamu, Turkmenistanu, Łotwy, Bułgarii i Uzbekistanu!

W specjalnej, uroczystej atmosferze byli ogłoszeni nominowani i zwycięzcy oraz wręczone medale i statuetki corocznej nagrody Galaktyka w kategorii „Najlepszy Start biznesu”, „Najlepszy twórca gwiazd” i „Najlepsze tempo rozwoju biznesu”.

Został także ogłoszony kierunek Vision Voyage 2018. Egzotyczna, indonezyjska wyspa Bali czeka na dystrybutorów jesienią 2018 roku. Kwalifikacja na luksusowe wakacje Vision zaczyna się we wrześniu 2017 roku!

Z głębi serca gratulujemy wszystkim, którzy byli obecni na tym historycznym wydarzeniu. Życzymy szybkiego rozwoju Twojego biznesu i czekamy na Ciebie w dn. 2-3 grudnia na VIP-Forum w Moskwie! Zima zapowiada się gorąco!