Millenium-2015

NAJWAŻNIEJSZE I NAJWSPANIALSZE WYDARZENIE 2015 ROKU!

Podczas Vision Voyage w Wietnamie odbędzie się główne święto Firmy – Millenium. Jest to święto, w którym każdy dystrybutor Vision chciałby wziąć udział.

Millenium – to wydarzenie będące legendą w branży marketingu sieciowego. To wydarzenie, które jest kwintesencją wszystkiego, co najlepsze w wieloletniej historii działalności Vision.
Millenium – to pokaz siły i stabilności Vision. To gwarancja pewności jutra i sukcesu dla wyznawców filozofii Wyboru Doskonałego Zdrowia. Każdy dystrybutor Firmy otrzymuje szansę uświadomienia sobie sensu życia i odkrycia nowych granic swoich możliwości. Otrzymuje wyjątkową okazję do nauczenia się myślenia w kategoriach sukcesu, jak również poznania tajników zdrowia, długowieczności i dobrobytu. Millenium – to nowe produkty, nowe informacje, nowi przyjaciele. Millenium – to niezapomniane święto pełne niespodzianek, odkryć i pięknych emocji.

Da Nang, 10-11 października 2015 r.

MIEJSCE ORGANIZACJI

PAŁAC SPORTU TIEN SON
Duże miasto portowe i przemysłowe w środkowym Wietnamie – Da Nang – jest obecnie dynamicznie rozwijającym się ośrodkiem. Szczególną wagę przykłada się tutaj do sportu, kultury i turystyki. Nic więc dziwnego, że właśnie w tym mieście wzniesiono Pałac Sportu Tien Son, który w październiku 2015 roku będzie gościł ogromne przedsięwzięcie – świętowanie rocznicy urodzin Firmy – Millenium-2015. Pałac ten został wybrany przez Prezesa firmy VISION Dmitrija Buriaka nieprzypadkowo.

Pałac został zbudowany w 2010 roku według projektu koreańskiego architekta Li. Budowla o zaskakującej architekturze w stylu high-tech w naturalny sposób uzupełniła obraz miasta. Pałac Sportu Tien Son jest widoczny z daleka, ponieważ swym kształtem przypomina ogromny latający talerz skierowany ku centrum miasta. Architekt tak zaprojektował budynek, że na pierwszy rzut oka wygląda bardzo masywnie, a zarazem jakby się unosił nad parkiem. Oryginalna konstrukcja i wyjątkowe wykończenie pałacu pozwoliło uzyskać optymalny poziom oświetlenia i cyrkulacji powietrza w budynku, dzięki czemu przebywanie w nim jest przyjemne o każdej porze roku.
Od otwarcia kompleksu w Tien Son zorganizowano setki imprez masowych na skalę międzynarodową, krajową i regionalną. Wśród nich były takie wydarzenia, jak wybory Miss Wietnamu 2012, Azjatycki Turniej Siatkarski 2011, Krajowe oraz Regionalne (Azja i Pacyfik) Zawody Robotów Robocon. Kilka razy w miesiącu na scenie pałacu odbywają się koncerty znanych wietnamskich muzyków.

Biorąc pod uwagę to, że Millenium jest wydarzeniem wymagającym użycia nowoczesnych technologii i efektów specjalnych z zakresu show-biznesu, Pałac Sportu Tien Son wydaje się idealnym miejscem na zrealizowanie ambitnych planów Firmy. Do zobaczenia w Da Nang w październiku 2015 roku!

CENNE INFORMACJE

PROGRAM

PROGRAM MILLENIUM-2015

Pierwszy dzień. 10 października*.
09.00 – początek Millenium-2015

 • „Czerwony dywan ” dla Liderów w kwalifikacji VIP 3S i wyżej oraz Przedstawicieli Klubu Milionerów Vision
 • Uroczysta ceremonia Otwarcia Millenium-2015
 • Wystąpienia Liderów

12.00-14.00 – przerwa obiadowa
14.00 – kontynuacja wydarzenia

 • Wystąpienia specjalnych gości Millenium-2015 Aubrey de Grey i Anthony Atala
 • Przesłanie Prezesa Firmy

18.00 – zakończenie pierwszego dnia Millenium-2015

Drugi dzień. 11 października.
09.00 – początek drugiego dnia Millenium-2015

 • Wystąpienia Głównych Doradców Prezesa
 • Loteria i wręczenie nagród zwycięzcom promocji „Mercedes od Prezesa”
 • Loteria 4 nagród w wysokości 50 000 euro wśród uczestników programu “Luxury Bonus”

13.00-15.00 – przerwa obiadowa
15.00 – kontynuacja Millenium-2015

 • Projekty międzynarodowe Fundacji charytatywnej MISSIA
 • Uroczysta ceremonia wyróżnień:

·Wyróżnienie nowych Liderów w kwalifikacji VIP 3S i wyżej
·Wręczenie Orderów Gwardzistom III stopnia
·Uhonorowanie nowych przedstawicieli Klubu Milionerów Vision
·Ceremonia „Galaktyka-2015”
·Wręczenie Orderu Brylantowej Doskonałości

18.00-19.00 – przerwa
19.00 – 20.30 – koncert gwiazd wietnamskiej sceny estradowej

*Szanowni uczestnicy Millenium-2015, Centrum sportowe Tien Son będzie otwarte 10 października o godz. 7.00. W specjalnie wydzielonych strefach będą mogli Państwo zakupić obrandowane upominki oraz zrobić zdjęcia. Drzwi do sali będą otwarte 10 i 11 października od godz. 8.00.

Główny reżyser Millenium-2015

W 2015 r. do realizacji głównego wydarzenia roku Prezes Firmy – Dmitrij Arkadiewicz Buriak zaprosił doświadczony zespół specjalistów pod kierownictwem Ludowego Artysty Rosji, głównego reżysera Państwowego Pałacu Kremlowskiego – Jewgenija Anatoliewicza Głazowa.

Jewgenij Anatoliewicz jest głównym reżyserem Państwowego Pałacu Kremlowskiego od 1997 r.

W tym czasie Jewgienij Głazow był autorem scenariuszy i reżyserem-producentem następujących projektów *:

Koncert galowy poświęcony moskiewskiemu etapowi Sztafety olimpijskiej Ateny-2004;
Wieczór galowy poświęcony 250. rocznicy Uniwersytetu Moskiewskiego im. M. W. Łomonosowa;
Noworoczne przedstawienie teatralne na Placu Katedralnym Kremla „Bożonarodzeniowa Choinka Rosji”;
Wielki Koncert galowy poświęcony 100. rocznicy Igora Aleksandrowicza Moisieewa "Doroga dlinoju w wiek”;
Koncerty jubileuszowe Wiaczesława Dobrynina, Lwa Leszczenko, Iriny Allegrowoj, Tamary Gwerdtsiteli, Aleksandra Buynowa, Renata Ibragimowa;
Uroczysta ceremonia wręczenia nagrody „Rodzina Rosji”;
Koncert poświęcony 50. rocznicy urodzin Igora Talkowa;
Uroczysta gala zainicjowana przez Prezydenta Federacji Rosyjskiej i poświęcona Nowemu Rokowi na Kremlu;
Koncert "Galaktyka Wysockiego" w Państwowym Pałacu Kremlowskim;
Oficjalna ceremonia otwarcia Międzynarodowego Forum Kobiet "Puls planety";
Koncert "Alain Delon is Stella Gianni - Four Seasons of My Soul" w Paryskiej sali "Olympia";
Wielki koncert galowy i bal studniówkowy na Placu Czerwonym;
Festiwal "Utalentowane dzieci Moskwy";
Pokaz kolekcji dla dzieci i odzieży dla dorosłych Pierre Cardin na Kremlu;
Szczyt G-20 ("Big Twenty") w Sankt Petersburgu w Peterhofie (koncert z wykorzystaniem najnowszych efektów audio, wideo i oświetleniowych na dużej kaskadzie fontann);
Koncert "Anioły Nadziei" (wspólny koncert gwiazd sceny muzycznej i dzieci niepełnosprawnych).

Utalentowany reżyser Jewgenij Anatoliewicz Głazow wcieli w program Millenium-2015 najlepsze współczesne koncepcje, wykorzystując najbardziej zaawansowane technologie w dziedzinie scenografii.

Millenium-2015 będzie niezapomnianym wydarzeniem pełnym nowych odkryć, wrażeń i emocji!

Bilety

Bilety na najważniejsze wydarzenie roku Millenium 2015 dostępne w sprzedaży!
Sprzedaż potrwa od 17 sierpnia do 9 października (włącznie)

Sala jazdy

Jeżeli dokonasz zakupu biletów wraz z zamówieniem złożonym za pośrednictwem GOS, bilety będą dostępne do 6 października włącznie (pod warunkiem opłaty zamówienia zgodnie z regulaminem GOS-u w ciągu trzech dni roboczych).
Dystrybutorzy z Wietnamu mogą dokonać zakupu biletów na wydarzenie w swoich Firmach handlowych. Dystrybutorzy z Europy, krajów WNP, Ukrainy i Rosji mogą kupić bilety za pośrednictwem GOS-u Europy (sklep internetowy Austrii). Bilety są sprzedawane w formie elektronicznej. Po dokonaniu płatności bilet elektroniczny powinien zostać wydrukowany.

Warunki kwalifikacji na miejsca uprzywilejowane:

 • GALAXY PLAZA – być w kwalifikacji VIP 4S i wyżej w sierpniu oraz we wrześniu 2015 r.
 • VIP 3S PLAZA – być w kwalifikacji VIP 3S i wyżej w sierpniu oraz we wrześniu 2015 r. LUB być członkiem Klubu Dolarowych Milionerów na podstawie rezultatów z września 2015 r.
 • VIP 2S PLAZA – być w kwalifikacji VIP 2S i wyżej w sierpniu oraz we wrześniu 2015 r.
 • VIP 1S PLAZA – być w kwalifikacji VIP 1S i wyżej w sierpniu oraz we wrześniu 2015 r.
 • VIP PLAZA – być w kwalifikacji VIP i wyżej w sierpniu oraz we wrześniu 2015 r.
Zgodnie z warunkami kwalifikacji bilety (sektory VIP 2S, VIP 3S i Galaxy Plaza) będą dostępne od momentu spełnienia warunków kwalifikacji.

Cena biletu obejmująca dwa dni wydarzenia za pośrednictwem Firmy handlowej w Wietnamie wyniesie 1 500 000 VND; za pośrednictwem systemu GOS EU – 50 EUR.

Uczestnicy Vision Voyage 2015 (z uwzględnieniem kwalifikacji na Millenium) obowiązkowo powinni zarezerwować bilety na wydarzenia, tak jak wszyscy uczestnicy Millenium 2015. Cena biletu - 0 EUR/j.u.

Aby zamówić bilety, dystrybutorzy z Europy, krajów WNP, Ukrainy i Rosji powinni:

1. Zalogować się na stronę sklepu internetowego Austrii : http://consultant.visionshop.at
2. Wpisać numer kontraktu i hasło (identyczne we wszystkich GOS-ach).
3. Jeżeli dystrybutor posiada prawo zakupu biletu na jego stronie pojawi się przycisk z napisem „Nowe zamówienie z biletami na Millenium”. Należy kliknąć na ten przycisk.
4. Otworzy się strona ze planem sali. Pod planem będzie linijka z Imieniem i Nazwiskiem dystrybutora i linkiem „Dodaj bilet”. W przypadku kontraktu rodzinnego będą dwie linijki z Imieniem i Nazwiskiem właściciela kontraktu i jego partnera. Należy kliknąć na link.
5. Następnie wybrać sektor, rząd, miejsce i kliknąć przycisk „Zapisz”.
6. Po dodaniu biletu/ów kliknij przycisk „Kontynuuj”.
7. Na stronie z dostawą nie trzeba niczego uzupełniać. Wystarczy zaznaczyć pole „Zgadzam się na warunki umowy” i kliknąć przycisk „Zamów”.
8. Otworzy się strona z podglądem zamówienia. W prawym górnym rogu pojawi się znaczek drukarki. Aby wydrukować bilet, należy kliknąć na to okienko. Po prawej stronie biletu znajduje QR-code (wiele czarno-białych kwadracików). Ten kod umożliwi wejście do sali podczas wydarzenia.

Przy wejściu do sali należy mieć wydrukowany bilet i dokument potwierdzający tożsamość.

Ważna informacja:
Prosimy zwrócić uwagę na specyficzną numerację krzeseł w sali. Numeracja rozpoczyna się od środka rzędu i jedna część jest parzysta, a druga nieparzysta. W ten oto sposób, każde skrzydło rzędu ma tylko parzyste lub nieparzyste numery.
Osoby, które chcą usiąść koło siebie powinny wybrać na planie sali miejsca tylko z parzystymi lub tylko z nieparzystymi numerami, następujących po sobie kolejno.

Dla przykładu, trzy osoby chcą zająć miejsca koło siebie, zatem powinny wybrać następujące miejsca:
- parzyste 20, 22, 24 itd.
lub
– nieparzyste 21, 23, 25 itd.

Jeżeli potrzebujesz tłumaczenia podczas wydarzenia, również na jęz. ros., należy wybrać następujące sektory:

1) TRIBUNE TRANSLATE w sektorze A;
2) VIP PLAZA TRANSLATE w sektorach A i D;
3) GALAXY PLAZA, VIP 3S PLAZA, VIP 2S PLAZA, VIP 1S PLAZA na parterze w prawej części sali, patrząc w kierunku sceny.

 • W przypadku kontraktów rodzinnych można zakupić 2 bilety.
 • Zakupione bilety nie podlegają zwrotowi.
 • Wymienić zakupione bilety można tylko pod warunkiem spełnienia przez dystrybutora warunków wyższej kwalifikacji.
 • Nie jest przewidziany udział dzieci w wydarzeniu, w związku z tym nie jest prowadzona sprzedaż biletów dla dzieci.


Dodatkowe warunki

Wszyscy uczestnicy Vision Voyage-2015 biorą udział w MILLENIUM-2015.

Dystrybutorzy, którzy nie wezmą udziału w Vision Voyage-2015, będą mieli wyjątkową możliwość otrzymania
specjalnego Millenium Travel Bonus od Firmy, jeśli spełnią jeden z następujących warunków.


Skorzystaj ze wszystkich możliwości Firmy, weź udział w promocjach!

INFORMACJE DLA UCZESTNIKÓW

INFORMACJE DLA UCZESTNIKÓW MILLENIUM-2015

Data: 10-11 października 2015 roku

Miejsce: Wietnam, m. Da Nang, kompleks sportowy TIEN SON SPORTS PALACE

Adres hotelu
«PREMIER VILLAGE DANANG RESORT»:
Vo Nguyen Giap Street, Ngu Hanh Son District, Danang City, Vietnam
Strona internetowa: www.premier-village-danang.com

Adres kompleksu sportowego
TIEN SON SPORTS PALACE:
No.3 Phan Dang Luu, Hoa Cuong Bac ward, Hai Chau district, Da Nang city

SPECJALNI GOŚCIE

Specjalni goście Millenium-2015

Uczestnicy Millenium-2015 otrzymają unikalna możliwość spotkania z dr Anthony Atala , który przygotowuje specjalne wystąpienie w związku z 19. rocznicą Firmy Vision.

Anthony Atala - pionier w dziedzinie transplantacji, osoba, która dokonała cudu, jako pierwszy wyhodował ludzki organ poza organizmem człowieka, który został wszczepiony człowiekowi i tym samym dokonał ogromnego kroku w kierunku przedłużenia jakości życia.

Dr Anthony Atala posiada wiele nagród, w tym:

 • Nagrodę Fundacji Chrisa Columbusa ustanowioną przez Kongres Stanów Zjednoczonych przyznawaną amerykańskim naukowcom prowadzącym prace nad odkryciami, które mają ważne znaczenie społeczne;
 • Nagrodę w dziedzinie zdrowia i medycyny światowej, przyznawaną za wybitne osiągnięcia w dziedzinie przedłużenia życia;
 • Nagrodę Samuela D. Grossa przyznawaną raz na pięć lat wiodącemu amerykańskiemu naukowcu-chirurgowi przez Akademię Chirurgii Philadelphii;
 • Medal Berrindzhera Amerykańskiego Stowarzyszenia chirurgów, urologów za wybitne osiągnięcia;
 • Złoty cystoskop od Amerykańskiego Towarzystwa Urologicznego za sukcesy w tej dziedzinie;
 • Nagrodę Ramona Gutierreza za badania w dziedzinie medycyny regeneracyjnej i wybitny wkład w szkolenia;
 • Nagrodę Innowacja od Stowarzyszenia Inżynierów-technologów za stworzenie syntetycznych organów;
 • Złoty Medal Rokovicha, którym został odznaczony wybitny naukowiec, który wniósł ogromny wkład w naukę i w badania chorób człowieka.

W 2011 r. dr Anthony Atala został wybrany członkiem Instytutu Medycyny Narodowej Akademii Nauki, zaś w 2013 r. – członkiem Narodowej Akademii Wynalazców.

Zespół dr Atala, zrzeszający 300 lekarzy i naukowców otrzymał Nagrodę Naukową Edisona w dziedzinie nauki i medycyny w 2013 roku.

Praca dr Atala jest wysoko ceniona i szanowana przez społeczeństwo. W 2013 roku został mianowany przez Scientific American Człowiekiem Roku w dziedzinie leczenia za wkład w regenerację komórek, tkanek i narządów.

Prace dr Atala zostały wymienione wśród 10 największych odkryć przez magazyn Time i okrzyknięte numerem 1 na liście badań naukowych roku w dziedzinie medycyny przez magazyn Discover w 2007 r.

W 2009 roku dr Atala został przedstawiony w U.S. News & World Report jako jeden z 14 pionierów w dziedzinie medycyny XXI wieku, a jego praca w 2010 r. została mianowana przez Smithsonian Magazine jedną z 40 rzeczy, o których warto pamiętać w ciągu najbliższych 40 lat.

Huffington Post nazwał dzieło dr Atala jednym z 18 odkryć 2011 roku, w 2012 roku Amerykańskie Stowarzyszenie Emerytów ogłosiło go jednym z 50 najbardziej wpływowych ludzi, którzy czynią życie lepszym, magazyn Time w 2013 roku - jednym z pięciu badaczy, którzy zmienią przyszłość transplantacji narządów.

Anthony Atala – podziela nasze poglądy. Dlatego też, kiedy zapoznał się z naszą Firmą, jej wyjątkową filozofią, gdzie podstawą jest zdrowie człowieka, które przeradza się w kult, a z niego rodzi się misja: "Robimy zdrowy biznes!" dr Atala od razu wyraził wielkie zainteresowanie i gotowość do współpracy z laboratorium DEM4.

Z tego powodu dr Anthony Atala znalazł w swoim napiętym grafiku kilka godzin, aby przylecieć do Wietnamu i podzielić się z dystrybutorami Vision nowymi ideami wspólnych projektów z naszą Firmą.

Na specjalne zaproszenie Prezesa Firmy przed uczestnikami Millenium-2015 w Wietnamie wystąpi wybitny naukowiec, którego naukowe zainteresowania są bezpośrednio związane z filozofią Vision, - Prezes i Dyrektor Badań Fundacji SENS Research, dr Aubrey de Grey.

Dr David Nicholas Jasper Aubrey de Grey – bio-gerontolog, pracuje w Cambridge w Wielkiej Brytanii i Mountain View w Kalifornii, USA. Kieruje Fundacją Badań SENS Research, instytucją charytatywną, której głównym celem jest walka z procesem starzenia się.

Dr de Grey jest również Redaktorem Naczelnym Rejuvenation Research, największego na świecie czasopisma naukowego poświęconego walce z procesem starzenia się. Po uzyskaniu dyplomu na Uniwersytecie Cambridge w połowie lat 90. Aubrey de Grey poważnie zaangażował się w badania w dziedzinie bio-gerontologii. Jego zainteresowania badawcze obejmują opracowanie metod zapobiegania skutkom ubocznym przemiany materii, które przyczyniają się do starzenia się. Dr de Grey wprowadził koncepcję strategii osiągnięcia znikomego starzenia się metodami inżynierii (SENS). Głównym aspektem SENS jest zdolność do potencjalnego zwiększenia żywotności do nieograniczonego zakresu.

Dr de Grey jest członkiem Amerykańskiego Towarzystwa Gerontologicznego i Amerykańskiego Stowarzyszenia Badań nad Wiekiem oraz Brytyjskiego Stowarzyszenia Badań nad Wiekiem, a także zasiada w radach naukowych i doradczych wielu czasopism i organizacji, których działalność jest związana z problematyką zapobiegania przedwczesnemu procesowi starzenia się.

Dr de Grey jest organizatorem i uczestnikiem znacznej liczby konferencji naukowych i okrągłych stołów skierowanych do naukowców specjalizujących się w tej dziedzinie. Jego gotowość do dzielenia się swoimi naukowymi koncepcjami z audytorium, dystrybutorami Vision podczas Millenium 2015 roku potwierdzają znaczenie misji każdego dystrybutora Vision, aby poprawić jakość życia ludzi i uznanie tej misji w kręgach naukowych na poziomie międzynarodowym.

Ważne informacje przekazane przez światowej sławy naukowców - tylko dla uczestników Millenium-2015!RELACJE Z MILLENIUM11111111111111
Paweł Czarnecki
Polska


Mój pierwszy wyjazd na Millenium.
Mówi się, że każdy człowiek ma swojego anioła stróża czy opiekuna, który w trudnych momentach życia – jeśli umiemy słuchać i widzieć – wyciągnie do nas pomocną dłoń i przeprowadzi przez największe życiowe burze.

12 lat temu, zanim jeszcze zetknąłem się z produktami Vision, nawet przez myśl mi nie przeszło, że oto rozpoczyna się nowy okres w życiu mojej rodziny. To był bardzo trudny czas. Firma, którą zbudowaliśmy razem z żoną przed kilkoma laty, była na skraju bankructwa. Rynek zalały tanie produkty z Chin i nie mieliśmy żadnych szans, żeby utrzymać obrót towarowy. Tak naprawdę, zawsze jest jakieś dobre wyjście, ale umysł, który znajduje się w sytuacji dużego stresu, po prostu go nie zauważa. W tamtej chwili zadziałał mój anioł stróż. Pojawiła się Firma Vision, a razem z nią – propozycja wyjazdu i udziału w Millenium.

To nie była łatwa decyzja, nie tylko ze względów finansowych. Coś jednak w duszy mówiło mi, że muszę tam być. W Sankt Petersburgu w 2004 roku. To były pamiętne wydarzenia, które zmieniły życie wielu moich bliskich, jak również moje własne! Do dzisiaj pamiętam emocje ludzi, którzy bez zastanowienia wchodzili na scenę i opowiadali o swoim życiu, problemach, chorobach, braku wiary w przyszłość i swoim szarym zwykłym życiu, które nagle – jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki – całkowicie się zmieniło!

Bajka?
Czułem i wiedziałem, że mówią prawdę!
To było magiczne Millenium! Wtedy wydarzyło się coś jeszcze! Na scenie pojawił się Dmitrij Buriak, Prezes Firmy. Mówił o sobie, o życiu biznesmena w ciągłym ruchu, które nagle się zatrzymało na skutek nieszczęśliwego wypadku. Wypadek ten w konsekwencji zmusił go do przewartościowania swojego życia. Prezes mówił o filozofii dobrego, zdrowego życia, o wartościach, które są ważne dla każdego człowieka, jak również o tym, że większość z nas ukrywa je głęboko w sercu. Prezes mówił również o przyszłości, o swojej wizji lepszego świata pełnego zdrowych i szczęśliwych ludzi… Tak! Chciałem stać się częścią tego świata!

Mijały lata wypełnione codzienną pracą aż do kolejnego Millenium! To jest bardzo ważna część naszej pracy, dlatego że właśnie tam większość ludzi, którzy mi zaufali, uwierzyli i pojechali razem ze mną, podejmowali jedną z najważniejszych decyzji w swoim życiu! Pracujemy razem od wielu lat!
Do zobaczenia w Wietnamie na XIX Millenium Vision!
11111111111111
Zinaida Koriugina
Rosja, m. Kazań


Nie pamiętam roku, kiedy pierwszy raz wzięłam udział w Millenium, pamiętam jednak, że to wydarzenie całkowicie zmieniło mój stosunek do biznesu sieciowego i Firmy Vision. Na własne oczy zobaczyłam ludzi, którzy w stosunkowo krótkim czasie zbudowali ogromne organizacje. Uwierzyłam w siebie, uwierzyłam w to, że nie ma nic niemożliwego. Nigdy nie zapomnę tego odświętnego uczucia szczęścia w sercu, jakiego doświadczyłam podczas mojego pierwszego Millenium. Zapadło mi też w pamięć Millenium w 2010 roku. Ogromne wrażenie zrobiło na mnie wystąpienie Toma Schreitera, nigdzie czegoś takiego się nie usłyszy!

Natomiast słowa Ałły Andrijczuk stały się mottem mojego życia: aby osiągnąć sukces, trzeba tysiąc razy podejmować działania, które ci się nie udają. I jeśli chociaż raz ci się uda, to znaczy, że możesz to powtórzyć!
11111111111111
Tatiana i Aleksander Gerlitz
Niemcy

Dzień dobry! Chcemy podzielić się swoimi wrażeniami z udziału w firmowym Millenium. Przede wszystkim, jest to moc, siła i jedność firmy. Podczas Millenium otwierają się dusze i serca ludzi. Każde Millenium jest wyjątkowe. Dużo uwagi poświęca się planom na przyszłość i perspektywom, za każdym razem mamy stuprocentową pewność, że te propozycje poprawią pracę i życie dystrybutorów. Pamiętamy wystąpienia liderów, którzy opowiadali o wynikach swoich dzieci i bliskich. A jak fantastycznie zorganizowano dla nowych liderów prezenty z dzieciństwa! Ogromne wrażenie robią zawsze wystąpienia dzieci. Jak również duża już córka dystrybutora, która otrzymała prezent od Margarity Buriak w Petersburgu. Troska i prezenty dla wszystkich są poruszające. I wreszcie opowieści o pracy fundacji MISSA nie pozostawiają nikogo obojętnym. Wspaniałe szkolenia prowadzone przez światowe autorytety w dziedzinie marketingu sieciowego. Występy artystów, przy czym tych najbardziej znanych, to również jest prezent od firmy! Pamiętamy te niezwykłe uczucia, kiedy dystrybutorzy wygrywali w programach socjalnych mieszkania, samochody, futra itp. To wszystko tkwi w nas, daje siłę i pewność, jak dalej żyć.
11111111111111
Dmitrij Popow
Rosja, m. Jekaterynburg

Moje pierwsze Millenium w Firmie Vision.
Na początku 2011 roku, kiedy aktywnie zacząłem zajmować się rozwojem biznesu w partnerstwie z Firmą Vision, dowiedziałem się, że latem odbędzie się ogromne wydarzenie – święto z okazji rocznicy powstania Firmy Vision, podczas którego wystąpią top-liderzy Firmy, nasi sponsorzy i – oczywiście – Prezes Firmy Vision Dmitrij Arkadiewicz Buriak. Wtedy właśnie podjąłem decyzję, że musze pojechać na to wydarzenie.

To wielkie szczęście być na Millenium! To niezwykłe wydarzenie! Firma świętowała swoje 15-te urodziny i z okazji okrągłej rocznicy zorganizowano prawdziwe święto! Dla mnie, jako młodego dystrybutora, wszystko było interesujące – zaczynając od słów Prezesa i jego przesłania dla dystrybutorów aż po wystąpienia gwiazd krajowego show-biznesu. Byłem pod wrażeniem skali tego wydarzenia: pełna sala na Stadionie Olimpijskim, dwa dni szkoleń i wystąpień gwiazd, specjalne wystąpienie guru z branży MLM Toma Schreitera – nie da się opisać wszystkich wrażeń.

Najważniejsze jest jednak to, że Millenium pozwoliło mi zobaczyć skalę firmy Vision i zrozumieć, że to jest naprawdę poważny biznes, z którym można zrealizować swoje ambicje i osiągnąć niezależność finansową. Wystąpienia Głównych Doradców Prezesa pozwoliły mi zrozumieć filozofię Firmy i jej społeczne znaczenie dla wielu ludzi. Dzięki Przesłaniu Prezesa mogłem ocenić perspektywy rozwoju Firmy, jej strategię, plany i zadania.

Po uświadomieniu sobie tego wszystkiego, podjąłem Decyzję, że wchodzę w ten biznes na poważnie i na długo, że właśnie z Vision zwiążę swoją przyszłość, bo tu uda mi się zbudować solidny i dochodowy biznes. Do dzisiaj wspominam swoje pierwsze Millenium jako punkt startowy mojego biznesu, jako wydarzenie, które zmieniło mój stosunek do tego biznesu, którym się teraz zajmuję.
11111111111111
Dzintra Kołkowska
Łotwa, m. Jurmala


Lider Łotwy, w Firmie od 1997 roku, niemal zawsze posiadała najwyższą kwalifikację wśród łotewskich dystrybutorów. Jej najwyższą kwalifikacją była VIP Master. Członek Klubu Milionerów Vision.

W jakich Millenium uczestniczyła Pani?
Brałam udział we wszystkich Millenium Firmy z wyjątkiem pierwszego, ponieważ przyszłam do Firmy rok po jej założeniu. Przyszłam do Firmy jako klient, a podczas Millenium największe wrażenie wywarło na mnie wystąpienie naszego Prezesa Dmitrija Buriaka. Do dzisiaj pamiętam jego wystąpienie. Widziałam go po raz pierwszy, zaprezentował się jako bardzo silny lider, mówił od serca, porywał salę i ta atmosfera udzielała się wszystkim, w tym również i mnie. To była decydująca chwila, kiedy postanowiłam podjąć pracę w VISION, mimo że miałam wtedy bardzo dobrą pracę – byłam dyrektorem prywatnej szkoły. Ponieważ już stosowałam produkty, nie miałam problemów ze zdrowiem. Zrozumiałam jednak, że za takim człowiekiem, jak nasz Prezes, można pójść, to jest solidne, a Firma ma przed sobą ogromną przyszłość i będzie działać wiecznie. Prezes mówił: „Idźcie ze mną, a będziecie szczęśliwi, bogaci i zdrowi!”. Tak właśnie było. Życzę każdemu, aby uwierzył i przynajmniej raz w życiu usłyszał słowa takiego człowieka, jak nasz Prezes, aby mógł zmienić swoje życie. Tylko wówczas, kiedy jest realny przykład, taki jak on, można to zrobić, wiesz, jesteś przekonany i zaczynasz wierzyć. Wierzyć w siebie, Firmę. Prezes – to lider, który kieruje naszą Firmą, który przez wszystkie te lata był oddany sprawom Firmy i swoim ludziom, tak samo jak my jesteśmy oddani jemu. Dziękuję i życzę powodzenia nam wszystkim w naszym wspólnym dziele!

Po co jeździ Pani na Millenium?
To już jest mój styl życia, nie mogę inaczej! Spotykamy się tam wszyscy, napełniamy się energią i siłą. Wszyscy tego pragniemy, chcemy otrzymać tę „dawkę” energii, aby starczyło do następnego roku.

Proszę opowiedzieć o swoim pierwszym Millenium. Co zrobiło na Pani największe wrażenie?
Największe wrażenie zrobiło na mnie wystąpienie Prezesa!

Czym jest dla Pani Millenium Vision?
Podczas prawie każdego Millenium jestem na scenie. To jest najważniejsze wspomnienie z Millenium. Kiedy jeszcze były Karaty, bardzo szybko zrobiłam kwalifikację 6 Karatów, bardzo długo miałam kwalifikację VIP Master i 2 galaktyki – to poważne osiągnięcie. 10 lat temu wygrałam BMW w Programie Samochodowym, wszyscy cieszyliśmy się, jak małe dzieci.

Czego oczekuje Pani od Millenium 2015?
Logiczne, że oczekuję Mercedesa od Prezesa, ponieważ jestem osobą bardzo ambitną, zasłużyłam na Luxury Bonus. Dlatego trzeba pracować i wierzyć w to, że go otrzymam. Z Łotwy jedzie na Millenium dużo osób, około 45, jak na malutką Łotwę, to bardzo dużo. Myślę, że będziemy świętować razem z Margaritą i Dmitrijem Buriak, wszystkimi liderami, przyjaciółmi i krewnymi, czyli dystrybutorami VISION!

Jak zmieniło się Pani życie po otrzymaniu Galaktyki?
Przekonałam się, że mam siłę i wszystko jest możliwe, zwłaszcza jeśli się porówna malutką Łotwę z Wietnamem. Łotwa ma niecałe 2 miliony mieszkańców, a Wietnam – 56. Łotwa bardzo dobrze pracuje, 2 galaktyki w moim życiu – to duże osiągnięcie, bardzo się z tego cieszę. Jestem wdzięczna swojej strukturze i swoim ludziom, którzy są mi oddani. Tacy ludzie, jak Boże Skaidrite z Liepai, ma już swoje lata, ale rozumie, jaka to odpowiedzialność. Galaktyka daje siłę i pewność, że idziesz ze swoją drużyną właściwą drogą, ta nagroda odzwierciedla radość nie tylko moją, ale wszystkich ludzi. Wszyscy się cieszyli, kiedy rodzina Sztolzów otrzymała mieszkanie, wszyscy byli szczęśliwi, bo uważali, że zasłużyli na to!

Czy będzie Pani walczyć o nową Galaktykę?

Gdyby połowa Łotwy nie wyjechała za granicę, to pewnie tak… Ale jestem realistką. Teraz sumiennie pracuję nad Business Pack. Niedawno byłam na spotkaniu w Liepai i zaobserwowałam, że nawet ludzie o niskich dochodach, emeryci, chcą kupować ten program, bo pokazałam im, jak pięknie będzie wyglądać przyszłość z Business Pack. Program został pomyślany tak, by zarabiać pieniądze. Jeśli zrozumiesz istotę tego programu i zobaczysz realne możliwości, to szybko zarobisz duże pieniądze.
11111111111111
Lilia i Wadim Schweizer
Niemcy


Po podpisaniu umowy z Firmą, nie opuściliśmy żadnego Millenium. Każde Millenium było niepowtarzalne i pozostawiło trwały ślad w naszym sercu.
Ogromne wrażenie zawsze wywierają wystąpienia Prezesa – wydaje nam się, że rozmawia właśnie z tobą.
Niezapomniane było to Millenium, podczas którego dystrybutorzy z Białorusi, Kazachstanu, Uzbekistanu, Turcji i innych krajów dzielili się swoimi skarbami – swoimi historiami.
Wielką radość sprawia pojawienie się na scenie dzieci i fundacji Missia. Pamiętamy, jak biło nam serce, kiedy staliśmy na scenie z flagą Niemiec, a obok nas byli przyjaciele z innych krajów.

Na Millenium zawsze rozmawiamy sercem.

  start auto play stop auto play  

WIDEO

Prezes Firmy Vision Dmitrij Buriak odwiedza Tien Son
Magiczna kraina – Wietnam!

ZDJĘCIA

Album code is not specified.

JAK TO BYŁO

WIDEO

Millenium
Millenium 1997

ZDJĘCIA

SERWISY SPOŁECZNOŚCIOWE